Лого Ford

Ford Ranger Raptor 2022

Ford Ranger Raptor 2022 / Фото #0
3.0 EcoBoost
288 л.с.
10-АКП
4x4
3.0 EcoBoost
397 л.с.
10-АКП
4x4
еще модификации ...

Ford Ranger Raptor (Форд Рейнджер Раптор) - екстремальний пікап класу «K4» із повним приводом. Автомобіль був представлений у 2022 році.

Проект «Raptor» продовжує своє існування і стає кращим. Так, в п'ятому поколінні фордівці нарешті зрозуміли, що пікап створений для веселощів на оффроуді, не повинен бути «трактором» - йому потрібна «сила». Так, замість слабенького 2-лиітрового дизеля EcoBlue (213 к.с.) місце під капотом зайняв нормальний бензиновий V6 3.0 потужністю аж 400 к.с. та моментов в 583 Нм. І все це коннектиться із сучасним 10-ступеневим «автоматом» та постійним повним приводом із можливістю блокування переднього і задньго міжколісного диференціала. І на папері це все виглядає дуже круто - круто для австралійців. До Старого Свтіу Раптор дістався розгубивши не багато не мало аж 118 конячок (288 к.с.)! Привіт екологам. 

По решті техніці рецепт Раптора зберігся повністю - це посилена рама, пружини замість ресор позаду, амортизатори Fox, збільшений кліренс, ширша колія та зубаста позашляхова гума.  

Передбачено сім їздових режимів електроніки: три звичайних (Normal, Sport та Slippery) та чотири позашляхові (Rock Crawl, Snad, Mud/Ruts та Low). Крім того, Raptor оснащений Trail Control - позашляховим круїз-контролем, який працює на швидкості до 32 км/год.

12-дюймовий екран мультимедіа та цифрова панель приладів переїхали в інтер'єр «хижака» із цивільної версії. А ось спортивні крісла та кермо тут свої.  

Джерело: Ford-Ranger-Raptor.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты Ford Ranger Raptor